Apart Hotel

Warszawa
Dodaj do ulubionychDodano

Szczegóły projektu

Lokalizacja
Warszawa, ul. Kasprzaka
Typ inwestycji
Hotel
Ilość kondygnacji
12
Inwestor
J.W. Construction Holding S.A.
Generalny wykonawca
J.W. Construction Holding S.A.
Data rozpoczęcia
lipiec 2016 r.
Data zakończenia
wrzesień 2018 r.
Status:
Zakończony

Opis inwestycji

W lipcu 2016 roku rozpoczęliśmy prace na kolejnej inwestycji - Wola Invest Apart Hotel
w Warszawie. Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie 4km od centrum Warszawy. Obiekt powstaje w sąsiedztwie osiedla Wola, blisko rekreacyjnych zielonych miejsc Warszawy. Apart Hotel przeznaczony jest pod działalność hotelową, komercyjną i mieszkaniową. Jego położenie w biurowym zagłębiu Warszawy jest tym bardziej atrakcyjne, że w najbliższej okolicy zauważalny jest brak tradycyjnych hoteli. Nieruchomość liczy łącznie 339 klimatyzowanych jedno i dwupokojowych apartamentów o powierzchni od 21 do 65 m2, które zostaną objęte serwisem 5-gwiazdkowego hotelu. Budynek posiada 2 kondygnacje podziemne gdzie znajdować się będą miejsca garażowe. Na inwestycji Apart Hotel jesteśmy odpowiedzialni za realizację wentylacji mechanicznej, wentylacji oddymiania oraz klimatyzacji na całym obiekcie.

Zakres prac

  • Instalacja oddymiania - prace zostały zakończone z początkiem stycznia 2018. Obecnie przystępujemy do uruchomienia i regulacji instalacji.
  • Instalacja klimatyzacji - poziom zaawansowania prac - 80%. Planowany termin zakończenia prac na instalacji luty 2018 r.
  • Instalacja wentylacji - prace w trakcie, poziom zaawansowania 85%.

Lokalizacja inwestycji