Certyfikaty

Gazele Biznesu - 12 edycja

Zostaliśmy laureatem nagrody Gazele Biznesu - 12 edycji. Prestiżowego rankingu przygotowywanego przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu, w którym nagradzane są najbardziej dynamiczne małe oraz średnie firmy. Zajęliśmy 39 miejsce w rankingu województwa Świętokrzyskiego, natomiast w rankingu globalnym firm zostaliśmy sklasyfikowani na 1141 miejscu.

Dodatkowe informacje

Zdobyte wyróżnienie


Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Z ogromną przyjemnością informujemy iż nasza firma została nagrodzona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej nadanym na podstawie danych finansowych za 2011 rok. Wyróżnienie to nadawane jest przez firmę Dun & Bradstreet Poland specjalizującą się w sporządzaniu raportów oceniających wiarygodność i stabilność firm na całym świecie. Do grona nagrodzonych należą firmy o najwyższej stabilności i rentowności finansowej wystawianej przez D&B Poland. Nadanie certyfikatu jest sygnałem dla naszych kontrahentów, iż firma posiada wysoki poziom płynności finansowej, co w bezpośredni sposób wpływa na jej zdolność inwestycyjną i możliwość zawierania nowych kontraktów handlowych.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland. Wyróżnieni certyfikatem, to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Dokładna analiza wiarygodności biznesowej

Dun & Bradstreet Poland jest specjalistą w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm na całym świecie. Ocena wiarygodności i stabilności firmy, przygotowywana przez analityków D&B, wystawiana jest na podstawie:

Dodatkowe informacje

Zdobyte wyróżnienie