O Firmie

Naszą markę budujemy na solidnym fundamencie

Marcin Ziopaja

WŁAŚCICIEL FIRMY
„Od 2003 roku zmieniamy oczekiwania w optymalne rozwiązania technologiczne.
Naszą ofertę dedykujemy najbardziej wymagającym inwestorom biznesowym oraz reprezentującym sektor publiczny. Uważamy, że każda firma musi opierać się o mocne, stabilne oraz dobrze zaprojektowane fundamenty, dlatego z dumą prezentujemy Państwu wartości, które decydują o zaufaniu naszych Klientów”.

DOŚWIADCZENIE W LICZBACH
MÓWI WIĘCEJ NIŻ SŁOWA

80
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
1400
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
468
ZAPROJEKTOWANYCH INSTALACJI
300
OSÓB ZAANGAŻOWANYCH
W REALIZOWANE PROJEKTY

DLACZEGO WŁAŚNIE ZIO-MAX ?
WYBIERZ SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Naszą wizytówką biznesową jest doświadczenie, dzięki któremu perfekcyjnie realizujemy prestiżowe projekty, łącząc innowacyjne rozwiązania technologiczne ze sprawdzonym know how. Właśnie dlatego sprawnie i rzetelnie zmieniamy najtrudniejsze wyzwania w funkcjonalne oraz nowoczesne systemy instalacyjne dostosowane do indywidualnych oczekiwań Inwestorów.


W CZYM JESTEŚMY NAJLEPSI ?
INSTALUJEMY PEWNE ROZWIĄZANIA

Projektujemy, wykonujemy i wyposażamy obiekty komercyjne, przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej w profesjonalne, nowoczesne i funkcjonalne:

Standardowe instalacje to stanowczo za mało, dlatego wykorzystujemy najnowsze technologie, doświadczenie i wiedzę, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania oraz dostarczać Inwestorom dokładnie to, czego oczekują. Właśnie tak definiujemy misję naszej firmy, a cel jest zawsze ten sam: kreacja funkcjonalnej rzeczywistości, w której ludzie czują się komfortowo, biznes rozwija się dynamicznie, a codzienność staje się prawdziwą przyjemnością.


TECHNOLOGIA ROZWOJU
INNOWACJE TO STANDARD

Technologia to tylko forma. Prawdziwą treścią naszej pracy jest wygoda i bezpieczeństwo codziennego życia. Właśnie dlatego systematycznie inwestujemy w rozwój naszych Pracowników, przełamujemy bariery i zastępujemy szablonowe rozwiązania innowacyjnymi projektami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z gwarancją najwyższej jakości