NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

aktualnosc - Gliwice nowy projekt

27.04.2018 r.

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

Stanowisko: Koordynator robót sanitarnych / Inżynier budowy
Miejsce wykonywania pracy: Kielce, Warszawa, Nowy Targ

Opis stanowiska pracy:

- Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym
- Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
- Koordynacja prac sił własnych i podwykonawców
- Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
- Weryfikacja kalkulacji kosztowych
- Analiza dokumentacji technicznej
- Monitoring kosztów budowy
- Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
- Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Wykonawcami
- Nadzór nad przestrzeganiem BHP.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Uprawnienia do kierowania robotami branży sanitarnej mile widziane
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
- Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
- Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
- Rzetelność i uczciwość
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
- Stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce
- Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów
- Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr📞 tel. 41 313 10 60, bądź 📧 e-mail: praca@ziomax.pl.

Sprawdź nasz profil na facebook'u